Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Mechaniky > Blu Ray mechaniky >

ASUS BC-1205PT BD-ROM/DVD±R/RW/CD-RW BLACK RETAIL

ASUS BC-1205PT BD-ROM/DVD±R/RW/CD-RW BLACK RETAIL

Cena produktu ASUS BC-1205PT BD-ROM/DVD±R/RW/CD-RW BLACK RETAIL není známa.

 

Popis produktu ASUS BC-1205PT BD-ROM/DVD±R/RW/CD-RW BLACK RETAIL: Firma Asus patři mezi světovou špičku jako výrobce hardwaru všeho druhu a proto nikoho nepřekvapí uvedením Blue-Ray combo mechaniky ve své nabídce. Technologie Blu-Ray, která jednoho dne nahradí d... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

ASUS BC-1205PT BD-ROM/DVD±R/RW/CD-RW BLACK RETAIL - popis

nahoru

Firma Asus patři mezi světovou špičku jako výrobce hardwaru všeho druhu a proto nikoho nepřekvapí uvedením Blue-Ray combo mechaniky ve své nabídce. Technologie Blu-Ray, která jednoho dne nahradí dnes tolik běžná DVD média, je jednou z variant záznamového média pro vysoké rozlišení (HD). Combo Blu-Ray Asus BC-1205PT se od CD/DVD záznamu liší čtecím zařízením, které využívá laser s vlnovou délkou 405 nm modré barvy, z čehož pochází i název technologie samotné. Větši v dnešní době dostupných mechanik tak používá dvojici čtecích čoček, zvlášť pro DVD/CD a zvlášť pro Blue-Ray. Spolu s vysokým rozlišením se posouvají vpřed i záznamové rychlosti, jednonásobná rychlost značí přenosovou rychlost 36 Mbit/s, dvourychlostní média budou zvládat zápis rychlostí 72 Mbit/s (9 MB/s). Rozměrově se od CD/DVD disků nijak neliší, mají však pevnější ochrannou vrstvu. Tato Blu-ray mechanika v naší nabídce je dodávána v retailovém provedení, tedy v krabičce s veškerým potřebným příslušenstvím. Mechanika disponuje rozhraním SATA, tedy podobně jako novější DVD mechaniky. Je vybavena běžným tray vozíkem, lze ji tedy používat stejně, jako každou jinou optickou mechaniku. Asus BC-1205PT podporuje Blu-ray média a to jak lisovaná (ROM), tak vypalovaná R/RE. U jednovrstvých médií je rychlost čtení pětinásobná a u médií dvouvrstvých pak dvojnásobná. Standardní DVD a CD média pak mechanika zvládá vcelku běžnými rychlostmi číst, zapisovat i přepisovat. Zápis DVD disků probíhá nejvýše rychlostí 12x, ať už se jedná o "+" nebo "-" formát. U přepisovatelných médií je pak rychlost pro obě současné varianty ("+" i "-") až šesti násobná. Samozřejmě nechybí podpora dvouvrstvých disků (4x) ani zápis, přepis a čtení na DVD-RAM (5x). Média CD zvládá mechanika poněkud pomaleji 32x/32x/24x (čtení/zápis/přepis).

Výrobce Asus
Rozhraní
Informace o parametru Rozhraní
SATA

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu ASUS BC-1205PT BD-ROM/DVD±R/RW/CD-RW BLACK RETAIL užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější CD, DVD a Blu-ray média nebo DVD-RW mechaniky, FDD mechaniky, Slim mechaniky pro NB.

Nejlevnější ASUS BC-1205PT BD-ROM/DVD±R/RW/CD-RW BLACK RETAIL akční ceny - Levné ASUS BC-1205PT BD-ROM/DVD±R/RW/CD-RW BLACK RETAIL

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější ASUS BC-1205PT BD-ROM/DVD±R/RW/CD-RW BLACK RETAIL stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější ASUS BC-1205PT BD-ROM/DVD±R/RW/CD-RW BLACK RETAIL najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Blu Ray mechaniky.